zaimo logoJako firma dosyć młoda, bo istniejąca od marca 2014, Zaimo wyróżnia się na rynku szybkich pożyczek pozabankowych pod kilkoma względami. Pierwszą z cech charakterystycznych kredytów udzielanych użytkownikom portalu www.zaimo.pl jest fakt, że każdy może starać się o pożyczkę w maksymalnym możliwym do uzyskania wymiarze – Zaimo nie nakłada sztucznych limitów, a jedynym ograniczeniem jest rzetelnie wyliczana dla każdego pożyczkobiorcy zdolność kredytowa.

zaimo grafika 1Zakres kwot, o które można wnioskować, obejmuje sumy od 500 do 10000 złotych, a rozłożyć spłatę da się na maksymalnie 24 miesięcznych rat. Tu ważna uwaga: Zaimo nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu kredytowania w jakikolwiek sposób, tak więc w przypadku nieterminowych spłat klient musi liczyć się z kosztami dodatkowymi i koniecznością ich uregulowania. Ogromną zaletą Zaimo jest całkowita automatyzacja procesu weryfikacji zdolności kredytowej i samego wniosku każdego klienta, co bezpośrednio przekłada się na pełną dostępność usług świadczonych przez pożyczkodawcę niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia. Ten sam automatyczny system gwarantuje natychmiastową realizację przelewu z uzyskaną przez klienta gotówką bezpośrednio na jego konto w ciągu 10 minut od akceptacji wniosku.

zaimo grafika 2Pod względem wymaganych formalności Zaimo dobrze wypada na tle konkurencji, ponieważ do zawarcia umowy potrzebny jest jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dostęp do bankowości online – pamiętać należy również, że Zaimo udziela kredytów wyłącznie osobom przebywającym na terenie Polski.