pozyczkomat logoSzybkie pożyczki krótkoterminowe proponowane przez firmę Pożyczkomat na stronie www.pozyczkomat.pl mają rozpiętość kwotową od 200 do 1500 złotych.

pozyczkomat grafika 2Zdecydowanym plusem firmy jest możliwość złożenia wniosku niezależnie od pory dnia (pracują przez cały rok, 24 godziny na dobę) i szybkość działania – cały proces przyznawania pożyczki trwa około 15 minut i jest w pełni zautomatyzowany. Podstawą jest rejestracja na stronie www.pozyczkomat.pl, po czym należy ustalić kwotę chwilówki i termin jej spłaty. Od momentu zatwierdzenia wniosku do realizacji wypłaty środków na konto klienta upłynie nie więcej niż 10 minut.

pozyczkomat grafika 1Warunki, które trzeba spełnić, aby ubiegać się o szybką pożyczkę w Pożyczkomacie to: wiek minimum 20 lat, polskie obywatelstwo i wyrażenie zgody na warunki umowy. Bazowy okres kredytowania wynosi maksymalnie 31 dni, jednak każdy klient ma możliwość przedłużenia go o nie więcej niż kolejne 31 dni, uiszczając odpowiednią opłatę za prolongatę (wysokość tej opłaty jest zależna od wysokości pożyczonej kwoty i od wymiaru terminu przedłużenia).