ok money logoUzyskaną w OK Money (www.okmoney.pl) pożyczkę gotówkową online można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że nominalnie dostępne są kwoty od 200 do 3000 złotych, przy ograniczeniu dotyczącym nowych klientów, dla których maksymalna suma chwilówki wynosi 500 złotych. Pierwsza pożyczka w OK Money, niezależnie od jej kwoty, jest darmowa – znaczy to, że nie są naliczane żadne koszty czy prowizje, a klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. Wywiązywanie się z kolejnych spłat w określonym umową terminie pozytywnie wpływa na poziom wiarygodności klienta i sprawia, że maksymalne limity kwot, o które można wnioskować, sukcesywnie się zwiększają i po szóstej chwilówce uregulowanej terminowo kolejny wniosek może opiewać nawet na 3000 złotych.

customer-service-phoneok money grafikaDo wyboru są tylko dwa sztywno ustalone okresy kredytowania: 15 i 30 dni, ale OK Money daje klientowi możliwość przedłużenia spłaty danej pożyczki, jeśli zachodzi taka konieczność. Prolongata jest dodatkowo płatna i można wnioskować jedynie o taki okres, na jaki był zaciągany oryginalny kredyt (czyli nie da się przedłużyć pożyczki na 15 dni o 30 dni i vice versa). Wnioski kredytowe analizowane są przez zautomatyzowany system informatyczny, co oznacza, że nie ma znaczenia, kiedy są składane – klient otrzymuje decyzję kredytową praktycznie natychmiast.

ok money grafikaDo złożenia wniosku wymagana jest rejestracja w serwisie www.okmoney.pl, posiadanie własnego rachunku bankowego, polskiego obywatelstwa, udokumentowanych dochodów i wiek pomiędzy 18 a 75 rokiem życia. Ponadto klient nie może figurować w BIK jako niesolidny dłużnik.