latwy kredyt LogoOferowane przez firmę Łatwy Kredyt (www.latwykredyt.pl) krótkoterminowe pożyczki gotówkowe są w Polsce dostępne względnie od niedawna, bo od roku 2012. Osoby starające się o uzyskanie chwilówki w tym parabanku po raz pierwszy mają ograniczony limit maksymalny – wynosi on zaledwie 1000 złotych. Dosyć sporym ukłonem w stronę klientów jest jednak fakt, że już druga wnioskowana pożyczka (rzecz jasna po terminowej spłacie pierwszego zobowiązania) może być zaciągnięta na 3000 złotych, czyli na maksymalna możliwą do uzyskania w tej firmie pożyczkowej kwotę.

latwy kredyt grafika 1Termin spłaty można określić dowolnie w zakresie 15-30 dni i (podobnie jak w znakomitej większości innych firm z branży chwilówek) jest możliwość płatnego przedłużenia okresu kredytowania. W Łatwym Kredycie dostępne prolongaty wynoszą 7, 14 lub 30 dni i nie ma żadnego ograniczenia co do ich liczby – klient może przedłużać spłatę dowolną ilość razy pod warunkiem, że za każde przedłużenie zapłaci wymaganą prowizję.

latwy kredyt grafika 2Podstawowym wymogiem wobec pożyczkobiorcy jest konieczność zarejestrowania się w serwisie internetowym (do tego są konieczne dane z dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego), ponadto należy posiadać własne konto osobiste w jednym z banków w Polsce, polskie obywatelstwo (wymagany jest pobyt w kraju), być w wieku pomiędzy 20 a 65 lat oraz przejść weryfikację w BIK z rezultatem pozytywnym. Przyznana klientowi gotówka (w przypadku akceptacji wniosku kredytowego) jest przelewana w ciągu około 30 minut na konto klienta, o ile rachunek ten jest prowadzony w jednym z preferowanych przez pożyczkodawcę banków.